Projekty Ogrodów


Projekty Ogrodów


Z firmą Ogrody A&J stworzysz swoje osobiste miejsce relaksu! Ogród to doskonała inwestycja, jeśli brakuje Ci miejsca do odprężenia czy realizowania swoich pasji. Na pewno sprawi niemałą radość także Twoim dzieciom oraz pupilom.

Marzysz o pięknym ogrodzie, ale nie masz wiedzy i doświadczenia, by móc samemu go zaprojektować i stworzyć? Przyjemne dla oka ogrody to nasza specjalność! Nasza firma – Ogrody A&J – najpierw tworzy projekty ogrodów, a później je urzeczywistnia. Planujemy swoje prace w taki sposób, aby ogród zachwycał wyglądem i jednocześnie był praktyczny oraz przystępny w utrzymaniu. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści: dyplomowani architekci – dzięki ich kwalifikacjom i doświadczeniu, możemy świadczyć profesjonalne usługi z zakresu architektury i zagospodarowania krajobrazu. Oprócz fachowej kadry, za jakością naszych prac stoi także wysokiej klasy sprzęt.

W naszej ofercie znajdziesz: projekty ogrodów i ich realizacje, systemy automatycznego nawadniania i odprowadzenia wody, oświetlenie ogrodów, ich modernizację i pielęgnację, inwentaryzację zieleni, tworzenie dachów zielonych czy instalację ogrodzeń gabionowych. Naszą misją od zawsze jest tworzenie zielonej przestrzeni, która maksymalnie usatysfakcjonuje klienta. Staramy się stale podnosić standardy świadczonych przez nas usług, ale już teraz możemy śmiało powiedzieć, że lata pracy pozwoliły nam ukształtować pożądane przez klientów cechy, takie jak: wysoka jakość usług, terminowość czy skrupulatność. Dzięki nim, Ogrodom A&J zaufało już wielu klientów, byli to zarówno prywatni inwestorzy, deweloperzy, jak i instytucje publiczne.

Z przyjemnością prezentujemy projekty ogrodów naszego wykonania: