Zespół


Ogrody A&J jako firma świadcząca usługi z zakresu projektowania oraz zagospodarowania terenów zielonych dąży do osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu jakości świadczonych przez nas usług oraz utrzymania i umacniania opinii o firmie jako rzetelnym i skutecznym partnerze. Nasza firma  kształtuje w pracownikach świadomość, że każdy z nich jest odpowiedzialny za wyznaczone przez nas standardy jakości. Systematyczny nadzór wewnętrzny na każdym szczeblu sprawia, że poziom oferowanych usług jest stale wysoki na każdym etapie świadczonej usługi. Ogrody A&J bierze pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych przez naszą firmę usług.

 

Andrzej Markowski – założyciel

andrzej.markowski@ogrody-aj.pl

Pasjonata i miłośnik natury. Założyciel firmy Ogrody A&J. Nieprzerwanie realizuje swoją wizję, którą jest osiągnięcie przez swoją organizację wiodącej pozycji na rynku usług ogrodniczych. Poszukuje ciągłych wyzwań. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nieustannie pogłębia swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Jest niezwykle kontaktowy i lubi poznawać nowe osobyOtacza się ludźmi o wysokich kompetencjach. Uważa, że ciągle należy się uczyć i doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nową wiedzę.

Dokładność to jego drugie imię. Jest niezwykle perfekcyjny i promuje wśród swoich współpracowników zasadę, że tylko najwyższa jakość świadczonych przez naszą firmę usług  może dać satysfakcję klientowi.  Jest uzależniony od działania i nie lubi stagnacji. Jego pasją są: podróże, sport, wędkarstwo, gotowanie oraz motoryzacja.

Opisane powyżej cechy charakteru założyciela Andrzeja Markowskiego pozwoliły zdobyć zaufanie wielu klientów oraz instytucji publicznych takich jak: Ambasada Stanów Zjednoczonych, Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych, Polska Akademia Nauk, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, FBI Tasbud, Dorbud, Kalter, Ambasada USA, hotele, firmy i wielu, wielu prywatnych inwestorów poparte licznymi referencjami.

 

 

 Julia Markowska – Menedżer

julia.markowska@ogrody-aj.pl

W każdej firmie potrzebny jest ktoś, kto realizuje wizję założyciela firmy – u nas taką osobą jest właśnie Julia Skalska. Od wielu lat sprawdza się na stanowiskach menedżerskich– z zamiłowania i nadania. Jak ją zobaczysz, to zapewne będzie notować informacje o spotkaniu w kalendarzu, potwierdzać realizację z klientem, sporządzać kosztorys dla inwestycji lub po prostu odpisywać na maile. Wie o każdej realizacji, sporządza grafiki dla ekip, tworzy kosztorysy projektów i inwestycji, zamawia towar na inwestycje, przyjmuje i wystawia faktury, czyli trzyma rękę na pulsie. Kocha matematykę i praca z cyframi sprawia jej przyjemność.

Oprócz obowiązków w pracy uwielbia szyć na maszynie – szczególnie poduszki. Ponadto zamierza kupić sobie sztalugę i płótno, bo zawsze chciała malować.

 

Mgr inż. Beata Trocewicz – Projektant

beata.trocewicz@ogrody-aj.pl

Odpowiada w naszej firmie za projektowanie oraz doradztwo z zakresu roślinności. Posiada ogromną wiedzę na temat roślin, jak i projektowania ogrodów. Swoją wiedzę zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Wysokie kwalifikacje oraz kompetencje i łatwość w nawiązywaniu kontaktów pomagają w pełnym zaspokojeniu potrzeb klienta. Beata Trocewicz projektuje ogrody zwracając uwagę na każdy detal, z pasją i oddaniem.

Ponadto prowadzi kursy z zakresu projektowania oraz pielęgnacji ogrodów. Ma swój świat projektów, w którym idealnie się odnajduje. Jest architektem od zawsze. Zaczynała już od projektów na piasku w osiedlowej piaskownicy. Jako jedyna w klasie recytowała zamiast wierszy łacińskie nazwy drzew i krzewów rosnące na szkolnym boisku.

 

Brygady wykonawcze

Gdy przychodzi czas na realizację, do działania wkraczają osoby, które prowadzą daną realizację danej inwestycji i nie ma tu znaczenia czy jest to system automatycznego nawadniania, czy realizacja dachu zielonego. Nasze brygady są gotowe na każde wyzwanie dzięki zamiłowaniu oraz pasji do wykonywanej pracy. Razem tworzymy solidny zespół.

 

Ogrody to sztuka, którą nasz zespół specjalistów zajmuje się już od wielu lat. Nasi fachowcy oferują Państwu profesjonalne usługi z zakresu architektury i zagospodarowania krajobrazu, od projektu do realizacji i pielęgnacji danego terenu. Dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu w projektowaniu i aranżacji ogrodów jesteśmy w stanie spełnić Państwa najśmielsze oczekiwania z zakresu zagospodarowania przestrzeni ogrodowej i terenów zielonych. Szeregi naszej firmy zasilają dyplomowani architekci krajobrazu, legitymujący się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu terenów zielonych. Nasza firma dysponuje sprzętem niezbędnym do wykonania każdej realizacji.

  1. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby, w Warszawie przy ul. Fleminga 2A, gdzie będziemy mogli przedstawić Państwu szczegółowy zakres naszych usług oraz  odpowiedzieć na Państwa pytania jak też zaprezentować przykładowe rozwiązania w naszym biurze.
  2. Skontaktuj się z nami mailowo biuro@ogrody-aj.pl lub projekty@ogrody-aj.pl albo telefonicznie: 602153559, 604726784

Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI


Ogrody A&J

ul. Aleksandra Fleminga 2A

03-176 Warszawa

602 153 559

604 726 784

NIP 536 109 84 25

biuro@ogrody-aj.pl

projekty@ogrody-aj.pl

andrzej.markowski@ogrody-aj.pl

julia.markowska@ogrody-aj.pl

realizacje@ogrody-aj.pl

Napisz do nas